Translate

29 sie 2015

Pożegnanie i powitanie :) - Time to say goodbye and time to say hello

Witajcie, 
z wielkim żalem żegnamy dzisiaj Victorię, która czeka na swojego synka. Życzymy Ci Victorio wszystkiego najlepszego i będziemy czekać na każdą Twoją piękną pracę.


  Today
we say goodbye to Victoria, who is waiting for her baby. Victoria we wish you all the best and we will wait for your every beautiful project .

Każdy projekt Victorii zachwyca! 

 
Each project by Victoria delights us!

Dziękujemy!
Thank you! 
Jednocześnie chcielibyśmy powitać w zespole Beę, czyli Beatę Konefał - Trzaska.

And we would like to very warmly welcome to Bea!

 Witam serdecznie. Jestem Bea i kocham scrapbooking. Nie powiem od kiedy scrapuję, bo prawda jest taka, że nie wyrosłam z laurek i po prostu zawsze robiłam coś kreatywnego z papierem,choć nie miało to wówczas konkretnej nazwy. Najczęściej kartkuję ale robię także albumy, ramki, LO'sy a także różne formy przestrzenne np . papierowe babeczki. Scrapiniec znam i uwielbiam od samego początku istnienia, więc tym bardziej ucieszyła mnie propozycja współpracy . Mam nadzieję, że dzięki moim projektom pokochacie jeszcze bardziej asortyment sklepu. Pozdrawiam -Bea.

Hi,
I'm Bea and I love scrapbooking. It's difficult to say, how long I do this, because I make all creative things for a long, long time. I like to make a cards, but sometimes I also create albums, frames, LO's and 3 d forms - for example paper muffins. I'm very proud to be a member of DT, because I know Scrapiniec since it began.I hope that when you see my prpjects, you'll love chipboards even more!
Hugs, Bea.

Bea witamy w naszym zespole!
Welcome! 
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz